Üye Olmadan Alışveriş Yapabilir miyim?

Tüm siparişlerinizi üye olmadan yapabilirsiniz. Misafir alışverişlerinde siparişlerinizi sağ üst köşedeki sipariş takip sayfasından takip edebilirsiniz. Daha detaylı sipariş yönetimi için üye olmanızı öneririz.

Hangi Ödeme Yöntemleri İle Alışveriş Yapabilirim?

Kredi kartı ve havale, eft ile alışveriş yapabilirsiniz. 

Siteniz Kredi Kartı İle Alışveriş İçin Güvenli mi?

Tüm bankaların onay verdiği SSL güvenlik ile tüm sayfalar şifrelenmektedir. Herhangi bir kart bilgisi saklanamamaktadır. Güvenli alışveriş için yeşil etikete sahip sitelerden alışveriş yapmanızı öneririz.

Havale Yaptım, Şimdi Ne Yapmam Gerek?

Havale ile ödeme yönteminde belirtilen banka hesaplarından birine ödemenizi yaptıysanız, “Bildirim Gönder” sayfasından havale bildirim formu doldurabilir, whatsapp destek hattımızdan ulaşabilir veya canlı destekten ulaşabilirsiniz.

Kargo Ücreti Var mı? Ne Kadar?

200TL’ye kadar olan siparişleriniz için sabit kargo ve kapıda ödeme ücreti 10TL’dir.  200TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.

Siparişim Ne Kadar Sürede Gelir ?

Ürünleriniz özel Boy Beden içeriyorsa 7 gün içinde teslimat için hazırlanır ve kargoya verilir, halihazır ürünleriniz ertesi gün kargoya verilir

Siparişlerimi İade Edebilir miyim?

Kargonuz sipariş verdiğiniz gibi ulaştı ise iade kabul edilmemektedir. Eğer farklı bir durum var ise “Bildirim Gönder” sayfasından iade bildirimi oluşturabilirsiniz. Ayrıntılı iade prosedürü için lütfen “İade Prosedürü” sayfasını inceleyiniz.

Siparişlerimi Değiştirebilir miyim?

Ürün değişimleri içim “iletişim” sayfasından iade (değişim) bildirimi oluşturabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti kesilmektedir. Ayrıntılı değişim prosedürü için lütfen “Değişim Proseduru” sayfasını inceleyiniz.

İLETİŞİM FORMU

Whatsapp: 0505 991 7228